سلام به همگی ! ˙˚ʚ(◡`)ɞ˚˙

همونطور که می دونید داریم کم کم به پایان یکی از متفاوت ترین و خاص ترین انیمه ها نزدیک می شیم.

مانگای Shingeki no Kyojin وارد آرک پایانیش شده و آخرین فصل انیمه هم تا سال بعد میاد و بالاخره برای همیشه تموم میشه 

من اخیرا فصل جدیدش رو دیدم این فصل واقعا جالب بود و پلات تویست بی نظیری داد و باعث شد که من باز برگردم و دوباره از فصل اول شروع کنم به دوباره دیدن . 

دیدن فصل اول بعد از شیش هفت سال واقعا خیلی چسبید و حسابی نوستالژیک بود برام 

و اینکه پی بردم به خلاقیت ایسایاما هاجیمه که چطور از همون اول فکر همه چی رو کرده بود 

کلی نشانه های ریز و نکته لا به لای قسمتهای اول هست و دقیقا ما رو داره به سمت همین نتیجه ای که الان تو فصل آخر بهش رسیدیم می رسونه

پیشنهاد می کنم که شما هم حتما این کار رو بکنید (。・ω・。)

حتی بعضی از اپنینگ و اندینگ ها واسه خودش کلی نکته داره و الان متوجه شون میشید(به زودی یه پست مفصل می ذارم در موردش )

و حتی متن ترانه ها و آهنگ های متن انیمه (・∀・)

آهنگساز انیمه ی شینگکی نو کیوجین Hiroyuki Sawano هستند که کاراشون واقعا منحصر به فرده و دقیقا فضای انیمه رو تو آهنگهاشون منعکس می کنند 

بین OST های همین انیمه چندین ترک داریم (به جز OP\ED ) که وکالیست دارند و متن ترانه هاشون واقعا جالب توجه هست

موقع دوباره دیدن انیمه بیشتر به آهنگ ها دقت ها کردم و اینطوری شد که رفتم OST هاش رو دانلود کردم و بهشون گوش دادم 

بعدش به فکر افتادم که یه کاری رو شروع کنم .

میخوام این آهنگ ها که از بین OST ها هستند (OP\ED نیستند) رو تو بلاگ بذارم و کم کم متنشون رو ترجمه کنم ( ˙灬˙ )

فکر می کنم اگه این آهنگ هارو با فهمیدن معنی هاشون گوش بدیم و انیمه رو ببینیم، بیشتر و بیشتر می تونیم این دنیای پیچیده ی ایسایاما رو درک کنیم و و در نهایت ازش خداحافطی کنیم .

آهنگ هایی که قصد دارم ترجمه کنم اینجا لیست می کنمง •̀灬•́)ง)

Shingeki no kyojin OST

✧Translation Inbox✧

♡*+:•*∴”:♡.•♬✧♡*+:•*∴”:♡.•♬✧♡*+:•*∴”:♡.•♬✧♡*+:•*∴”:♡.•♬✧

Call of Silence

So ist es immer

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها